Tvorba a správa webových stránek / eshopu

Naše výhody

Responzivní web

Vaše webové stránky se nemusí bát žádného zařízení. Jsou totiž připraveny jak pro velké monitory, tak pro všechna mobilní zařízení.

Redakční systém

Součástí každě webové stránky je sofistikovaný, ale zároveň velmi jednoduchý redakční systém pro snadnou úpravu obsahu webu.

Skvělé ceny

Věříme že kvalita nemusí stát hromadu peněz a ceny tomu odpovídají. Snažíme se vždy náklady snížit na minimum.

Webové stránky

Tvoříme webové stránky na šabloně WordPress, což jsou univerzální šablony pro tvorbu webových stránek, které mají největší uživatelskou základnu, tudíž pro WordPress existuje obrovské množství dalších pluginů, které z jednoduchého webu dokážou udělat plně funkční web jak pro prezentaci firmy, tak pro eshop, cestovní agenturu apd.

Reference

Barvy Laky Měchenice

Zde je vytvořená prezentace prodejny barev laků v Měchenicích. Web je včetně administrace pro tvorbu příspšvků na blog který je součástí webu.

Fotbalové soustředění

Tento web byl vytvořen na míru pro cestovní agenturu, která poskytuje fotbalá soustředění v rámci ČR. Formou blogu je vyřešena každá destinace a tím pádem i snadno udržovatelná pro správce webu

Přívlačová Exhibice

Tento web jsme vytvořili pro jednodenní rybářský veletrh Přívlačová Exhibice, kde na začátku webu je umístěno video přes celou obrazovku a web slouží pro registraci návštěvníků.

TvujPartyBox.CZ a SK

Vytvořili jsme 2 webové stránky. Jak pro CZ tak pro SK trh. Firma se věnuje focení na firemních akcích, svatbách, narozeninívých party apd.

Just One Life

Vytvořený web pro společnost zabývající se realizací webových a mobilních aplikací na zakázku. Společnost také vytváří marketingové strategie a obchodní plány.

Kynologický klub Bohdalec

Tento web jsme vytvořili na míru nově vzniklému Kynologickému klubu v Praze 10. Na tomto webu je formou blogu prezentováno jaké typy výcviku psů tento kynologický kluk nabízí.

Správa a tvorba E-SHOPu

Eshop jsme schopni vytvořit na 2 šablonách wordpressu a shoptetu. Obě tyto varianty jsou za zlomek ceny na míru naprogramovanému eshopu. Na wordpresu platíte za případné příplatkové moduly jako je například napojení na sklad, nebo faktury oproti tomu na Shoptetu platíte měsíční platbu a podle tarifu máte k dispozici dané moduly.

Reference

Shoptet

Správu a tvorbu eshopu zajišťujeme na službě SHOPTET, což je opět univerzální šablona, která se dá upravit na přání zákazníka a má nespočet již předpřipavených modulů, funkcionalit a propojení za které standardně platíte nemalé částky.

Nebbia CZ

Tento eshop jsme převáděli na shoptet právě z důvodu nákladů na doprogramovávání dalších modulů a časové náročnosti každé změny, kterou zapracovával programátor. Díky tomu jsme záskali další možnosti jak rozvíjet dál obchod. Tento eshop navíc dále spravujeme a zapracováváme jakékoliv změny, vytváříme a posíláme newslettery atd.

WordPress

Správu a tvorbu eshopu zajišťujeme také na šabloně wordpress ve spojení s WooCommerce, což je opět univerzální šablona, která se dá upravit na přání zákazníka a díky velké uživatelské základně je možné dokoupit plugin v řádů stovek / tisíců prakticky na cokoliv.

Pelagic CZ a SK

Tento eshop jsme dostali po předchozím majiteli v bídném stavu s neuaktulizovanými šablonami ani pluginy. Web jsme přetvořili aby pro zákazníka dával co největší smysl, přidali jsme další druh dopravy a za minimum nákladů opět spustili.

Ceny

Ceny nelze v tomto případě paušalizovat. Požadavky zákazníka jsou vždy jiné a přistupujeme k nim individuálně. Alespoň pro hrubou představu se u základního jednostránkového webu budeme pohybovat okolo 9 000 Kč.

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář

8 + 13 =

Icons made by srip from www.flaticon.com